SOFC
SOFC
SOFC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SOFC

Süper Online Fun Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Multihack 4.5
Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 7:38 am tarafından Admin

» Metin 2 Şaman Dansı :)
Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 11:09 am tarafından Admin

» Metin 2 [Video]
Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 12:23 pm tarafından Admin

» Çarımın Resimleri Gir İçeri
Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 10:29 am tarafından Admin

» Need For Speed Carbon hileleri
Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 9:02 am tarafından Cooper

» ---------NİNJA---------
Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 9:22 pm tarafından Admin

» Kendi çarıma Yorum İstiorum :)
Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 9:16 pm tarafından Admin

» Vista Transformation Pack
Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 1:16 pm tarafından Cooper

» Yasin-i Şerif İNDİR
Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 11:58 am tarafından Cooper

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Adobe Photoshop Lightroom

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Adobe Photoshop Lightroom Empty
MesajKonu: Adobe Photoshop Lightroom   Adobe Photoshop Lightroom Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 7:32 pm

Adobe Photoshop Lightroom 6a00d810

Photoshop Lightroom yazılımı ile kullanıcılar yüksek boyutlu fotoğraflarını bilgisayar ve lensler karşısında daha az zaman harcayarak düzenleyebilecek. Profesyonel fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanan Adobe Photoshop Lightroom’un zarif ve dağıtılmamış arayüzü, dikkatle seçilmiş araç ve özellikleri ile kullanıcılar fotoğraflarını kısa bir sürede birinci sınıf fotoğraflar haline getirmeye imkan sağlıyor.

Ayrıca, fotoğrafçılar, Adobe Photoshop Lightroom ile çevirim içi Web galerileri oluşturabilir, müşterileri için slide show sunumları hazırlayabilir, History paneli sayesinde fotoğraflar üzerinde yapılan değişiklikleri izleyebilirler. Adobe Photoshop Lightroom ile bu değişikliklerden farklı alternatifler elde etmek de mümkün.

Adobe Photoshop kullanıyorum, fakat bu sürüm yeni ve kullanmak nasip olmadı henüz. Ama Diğer sürümlerden çok farklı özellikleri olduğu söyleniyor. Ben eski sürümleri kullanıyorum şuan ve çok muhteşem bir yazılım. Yenisi Allah bilir nasıldır?...

Adobe Photoshop Lightroom
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adode Photoshop 9.0 Full